piątek, 16 kwietnia 2010

Witajcie ! ;P

Siema ! xD

Na tym blogu będziemy pisać wszystko o stardoll.com

Będziemy podawać kody no i oczywiscie wszystkie nowości ;D

Jest nas dwie.

Imiona:

Ola - na stardoll olaaaaaa

Iza - na stardoll kotuniek8

Pzdr. i zachęcamy do czytania ;D



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz