wtorek, 20 kwietnia 2010

Nowości.

Teraz nie mam czasu więc napisze tylko że na stardoll pojawiły się nowe szablony w stardesign interior i nowa sceneria według mnie świetna !




Olaaaaaa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz