sobota, 1 maja 2010

DKNY

Ze starplazy zniknął sklep DKNY.;/

No szkoda.. napewno kazdy bd chcial zatrzymac dla siebie tą ostatnią kolekcje;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz